+38 (050) 37 29 776
Телефон
ЗМІСТ:
ОПИСАННЯ ПРОЕКТУ
ФІНАНСОВА МОДЕЛЬ ПРОЕКТУ
РЕЗЮМЕ
Національний план дій з відновної енергетики (НПДВЕ) визначає загальні цілі щодо відновних джерел енергії (ВДЕ) на період до 2020 року, а саме — хх% загального кінцевого споживання енергії. Біомаса є важливою частиною цього показника і, відповідно до НПДВЕ, має відігравати провідну роль у секторі опалення/охолодження: х ххх кт н.е./рік у 2020 році, що дорівнює хх% внеску всіх відновних джерел енергії.
Розвиток біоенергетики є дуже актуальним для України з її значним потенціалом місцевих палив, доступних для отримання енергії. Основними складовими потенціалу біомаси є солома (х,х млн. т у.п./рік) та інші відходи сільського господарства (стебла, початки, лушпиння та ін. – х,х млн. т у.п./рік), а також відходи деревини. Україна виробляє ххх-ххх млн. тонн сировини біомаси (солома зернових культур та інші сільськогосподарські відходи, відходи рослинництва та тваринництва)
Якщо в 2010 році біоенергетика заміняла менше 1 млн тонн нафтового еквівалента, то в 2016 році — вже х,х млн тонн, зростання становило приблизно хх% на рік. До 2035 року заплановано збільшення до 11 млн тонн. За державними планами, Україна повинна досягти хх% показника частки відновлюваного тепла, проміжна мета до 2020 року — хх%. Запасів природних сировинних ресурсів в 2 рази більше, ніж необхідно для реалізації запланованої стратегії — хх млн тонн нафтового еквівалента.
ОСНОВНІ ПОКАЗНИКИ ПРОЕКТУ
Обсяг необхідних інвестицій за проектом складає: ХХ ХХХ ХХХ EUR
Період окупності інвестицій: проект окупиться через Х років.